3 Beds
1 Bath
948 sqft
$699,000
220 Hala Pl Wailuku HI, 96793
Price per sqft
$737.34
Built in
1934
Property size
948 sqft
MLSⓇ ID
409603
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
1
Exterior features
Lot Size
0.08 Acres
Courtesy of REMAX Hawaii Maui
Listing Contact: 808-280-5682
Data last updated 3:27 AM UTC, 5/15/2026
Powered byLuxury Presence